Mar 27

Продукти довгожителів

wheat


Що потрібно для повноцінного життя людини - мати добре здоров'я, а що необхідно для здоров'я - споживати натуральні якісні продукти. Чи є вони на наших полицях? Є! Про них лише треба знати. 
Знайомства не потребує продукція ТМ «Телец», яку ми бачимо щодня у магазинах, та переконана - мало що знаємо про її споживчі властивості.

До рук споживачів потрапляють пластівці зернові «Екстра», сухофрукти, органічні продукти ТМ «Телец» та хто із споживачів знає, що загальною характеристикою всієї продукції ТОВ «Телец» є максимальне збереження в процесі виробництва всіх корисних властивостей зерна, фруктів, їх багатого хімічного та полівітамінного складу.

 

Нові продукти ТМ «Телец» - це натуральність, смак, поживність

Які ж головні ознаки, пропонованих ТОВ «Телец», фасованих зернових пластівців серії «Екстра»? Відповідь переконливо проста: натуральність, природна цінність, легке засвоєння, високі смакові та лікувальні властивості, швидкість у приготуванні та доступність в придбанні. В комплексі все це надає продуктам нової серії «Екстра» справді бути корисними, спрямованими на зміцнення здоров'я людини, на зміцнення імунітету. В цілому - споживання зернових продуктів ТМ «Телец» забезпечить довголіття.

Продукти для Великого посту

Перед господинями, сім'я якої дотримується Великого посту, завжди стояло питання: що і з чого приготувати, щоб і смачно, і корисно було. Серія продуктів ТМ «Телец» допоможе вам щодня готувати різні пісні страви. Органічні продукти, які пропонує ТОВ «Телец», мають в 3-6 разів вище поживну і енергетичну цінність, активізують природні механізми відновлення організму. Їх регулярне вживання нейтралізує негативний вплив хімічних речовин на організм людини.

Раніше люди вживали від 35 до 60 грам клітковини. В раціон сучасної людини входить не більше 14-15 грам.

plastivci_sumihОдним з найважливіших джерел клітковини є злакові культури, насіння, свіжі овочі, фрукти і сухофрукти. Чим більше їжа знаходиться в організмі, тим більше вона розкладається. Клітковина виводить з організму токсини і шлаки, прискорює процес просування їжі, подібно до губки прискорює очищення кишечника, знижує рівень цукру в крові.

Волокна вівсяної клітковини, наповнюючи шлунок, нормалізують його роботу, тим самим сприяють втраті ваги. Хімічний склад вівсянки включає всі найважливіші для здоров'я компоненти: калій, магній, фосфор, хром, залізо, марганець, йод, фтор та багато інших.

Вівсянка нормалізує згортання крові, допомагає роботі кишечника, контролює засвоєння жиру організмом. Зерна вівсянки, навіть подрібнені, діють як своєрідний скраб для кишечника, зчищаючи з його стінок все «сміття», виводячи всі шлаки.

Включати вівсяні пластівці в раціон необхідно регулярно, а не від випадку до випадку. Найбільш результативно їсти вівсянку вранці, натщесерце.

plastivci_vivsyaniДосить з'їсти 100 грам вівсяних пластівців, щоб покрити 3-добову потребу організму у вітаміні В1 і 50% норму у вітаміні В2.

До речі, якщо у вас прекрасний апетит, утамувати який вівсянка не може, то після трьох столових ложок вівсяної каші ви можете з'їсти будь-який сніданок з м'ясом, ковбасою, яйцями, хлібом з будь-якою кількістю вершкового масла. Шкоди не буде, оскільки вівсянка, яка вже потрапила у ваш шлунок, містить речовини, що не дозволяють холестерину повністю проникати у кров. Більше того, через десять днів споживання вівсяної каші рівень холестерину нормалізується.

Всі, вироблені ТОВ «Телец», пластівці є продуктами здорового харчування.

pheni4nieПшеничні пластівці - продукт переробки добірного зерна пшениці кращих вітчизняних сортів. Страви з них є високо калорійними і мають відмінні смакові властивості. Технологія виробництва пластівців дозволяє зберегти у пшеничних страв «хлібний» присмак, вони добре і швидко розварюються, каші виходять м'якими і пластичними. У пшеничних пластівцях досить високий вміст незамінних поліненасичених кислот, що робить їх корисними для нормалізації обміну речовин, зокрема обміну холестерину, для поліпшення стану стінок кровоносних судин, підвищуючи їх еластичність.

 

 

plast_yachminЯчмінні пластівці, врешті, як і перлові, отримують з високоякісного зерна ячменю. В результаті ячмінні пластівці містять більше клітковини, вітамінів і мікроелементів, ніж перлові крупи. Ячмінні пластівці багаті харчовими волокнами, у зв'язку з чим їх добре застосовувати для очищення організму, при ожирінні, запорах, цукровому діабеті.

 

 

 

plast_gre4kaБілки в гречаних пластівцях мають високий вміст водо - і солерозчинних фракцій, що допомагає повністю засвоювати продукт організмом людини, а вміст вітамінів B1, B2, B6, PP, E в пластівцях гречаних - найвищий в порівнянні з іншими видами зернопродуктів. Крім того, гречані пластівці - багате джерело мінеральних речовин, таких як калій, фосфор, марганець, мідь, цинк. Все це робить гречані пластівці продуктом здорового харчування, які мають високу поживну цінність і розглядаються лікарями як дієтичний продукт, рекомендований навіть дітям і вагітним жінкам.

Якість підтверджено

Кожна партія продукції ТОВ «Телец» проходить підтвердження відповідності якості в ДП «Укрметртестстандарт», що документально підтверджують Протоколи лабораторних випробувань.

До відома. ДП «Укрметртстстандарт» є провідним Центром в Україні у сфері сертифікації, метрології та стандартизації.

 

 

 

http://spojivach.info/materials/foods-page/1526-plastivtsi.html